Perry Machinery Poland Sp. z o.o., ul. Wolności 1a, 05-850 Ożarów Mazowiecki tel.: +48 22 722 32 70

Maszyny i urządzenia

Wyślij zapytanie

Twój Koszyk jest pusty

Używane maszyny


Jakość używanych maszyn i sprzętu

Perry jest międzynarodowym specjalistą w branży używanych maszyn i sprzętu procesowego oraz jednym z największych dostawców urządzeń technologicznych w Europie. Odnawianie sprzętu przemysłowego przyczynia się do dłuższego okresu eksploatacji. Zobacz nasze filmy dotyczące odnawiania używanego sprzętu procesowego:


Używana wirówka – testowanie używanego sprzętu przemysłowego

Ważną cechą podczas testowania prawidłowego działania wirówki jest sprawdzenie jak szybko wrzeciono obraca kosz. W przypadku używanej wirówki używamy tachometru bezkontaktowego do testowania obrotów. Poniższe video pokazuje wirówkę koszową Tolhurst z wymiarami bąka 1016 mm x 610 mm.

Used Plough Mixer – Refurbishing a Ploughshare Mixer

Ten film pokazuje proces odnawiania używanego mieszalnika lemieszowego, który został wyprodukowany przez firmę Littleford w USA. Jest to model FKM600D o pojemności mieszania 600 litrów. Mieszalniki lemieszowe są stosowane w całym przemyśle przetwórczym i przetwórstwie tworzyw sztucznych. Odnowiony egzemplarz może być opłacalną metodą budowania zapasów. Ten konkretny model został odnowiony przez Perry Videx, zaufanego i globalnego dostawcę używanych urządzeń przemysłowych.