Perry Machinery Poland Sp. z o.o., ul. Wolności 1a, 05-850 Ożarów Mazowiecki tel.: +48 22 722 32 70

Maszyny i urządzenia

Wyślij zapytanie

Twój Koszyk jest pusty

Wypełnij formularz

Informacje kontaktowe

  1) Zgoda na ofertę handlową
  W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności „www.perry.com.pl”, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland LTD Sp. z o.o. i Zaufanych Partnerów.
  Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

  2) Zgoda na profilowanie
  Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

  3) Zgoda na kontakt e-mail
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland LTD Sp. z o.o. z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  4) Zgoda na kontakt telefoniczny
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland LTD Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Przeglądaj dalej

Produkty

Łącznie: 0 Items